biotyna na wlosyPorady Produkty 

Biotyna na włosy – opinie trychologa

Biotyna na włosy – opinie trychologa

Ostatnio bardzo popularnym suplementem stała się biotyna na włosy. Opinie użytkowniczek są niezwykle pozytywne, warto jednak dowiedzieć się również, co w tej sprawie ma do powiedzenia trycholog. Czy biotyna pomaga na włosy? Czym jest biotyna? Na czym polega jej działanie?

Biotyna – właściwości :

Biotyna jest substancją bardzo niestabilną. Wykazuje wrażliwość na zmiany temperatury, podgrzewanie, promienie UV, długotrwały kontakt z wodą, tlenem i związkami zasadowymi. Jakie jeszcze cechy ma biotyna? Właściwości tego składnika wynikają między innymi z tego, że jest on związkiem zawierającym siarkę, który człowiekowi i wielu gatunkom zwierząt musi być dostarczany z pokarmem.

Biotyna – działanie :

Wspomniany pierwiastek bierze udział w prawidłowym krzepnięciu krwi. Na właściwe funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci poprzez zmniejszenie łojotoku, pobudzenie wzrostu włosów, wzmocnienie płytek paznokci również ma wpływ właśnie biotyna. Działanie to sprawia, że nazywana jest ona „witaminą piękna”.

biotyna na wlosy

Biotyna – efekty :

Jeśli chcesz, by poprawiła się twoja koncentracja, paznokcie przestały się rozdwajać, a skóra nabrała blasku i gładkości – optymalnym rozwiązaniem będzie biotyna. Tabletki sprawią, że w krótkim czasie ulegną poprawie zarówno twoje samopoczucie, jak i uroda.

Biotyna na włosy – efekty :

W przypadku problemów ze stanem włosów również pomoże biotyna. Włosy, które mają tendencję do wypadania, są rzadkie, pozbawione blasku i zniszczone, potrzebują odpowiedniej pielęgnacji od wewnątrz. Blogerki oraz specjaliści od urody twierdzą, że godna polecenia jest przede wszystkim biotyna na włosy. Efekty widoczne są bardzo szybko: włosy przestają wypadać, stają się gęste, błyszczące i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Biotyna – opinie :

Użytkowniczki bardzo chwalą sobie suplementy, w których znajduje się biotyna. Opinie wskazują, że składnik ten odżywia skórę, zmieniając szarą i zmęczoną cerę w dobrze odżywioną i promienną. Biotyna w tabletkach poprawia również kondycję paznokci, które z kruchych i łamliwych stają się mocne i twarde.

Biotyna na włosy – opinie trychologa :

Trycholog to „lekarz od włosów”, czyli specjalista zajmujący się schorzeniami związanymi ze skórą głowy oraz włosami.

Trycholog Jacek Malinowski mówi: „Jednym z suplementów, które polecam wszystkim moim pacjentkom, jest biotyna. Tabletki te mają bardzo pozytywny wpływ na wygląd oraz zdrowie włosów. Dobry jest zwłaszcza preparat Biotyna na włosy + krzem Noble Health, w którego skład wchodzą m.in. cynk, selen, miedź i biotyna. Włosy dzięki takiej kuracji stają się gęste, zdrowe i lśniące. Czy biotyna pomaga na włosy? Jak najbardziej, ale jeszcze lepiej działa w połączeniu z innymi dobroczynnymi pierwiastkami”.

biotyna na włosyNie ulega wątpliwości, że najlepsza biotyna w tabletkach to preparat Noble Health. Zarówno użytkowniczki, jak i trycholog, uważają, że godna polecenia jest produkowana przez tę firmę biotyna na włosy. Opinie zachęcają do zakupu, zwłaszcza, jeśli wcześniej słyszało się, jak dobroczynne działanie wykazuje biotyna. Efekty warto wzmocnić suplementacją cynku, selenu czy miedzi, a także zdrowym trybem życia i zbilansowaną dietą.

Biotyna na włosy + krzem

Zobacz na stronie producenta Noble Health

Suplement rekomendowany dla osób chcących poprawić kondycję włosów oraz wzmocnić je na całej długości. Polecany szczególnie osobom z osłabionymi włosami, mającymi tendencję do wypadania oraz łamania się oraz narażonymi na osłabienie spowodowane czynnikami zewnętrznymi, w tym czesaniem oraz modelowaniem.

Related posts